Pošalji prijatelju

Voditelj projekata / Voditelj gradilišta (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Cebini 28, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg Klijenta jednu od vodećih građevinskih tvrtki u Njemačkoj, tražimo djelatnike na pozicijama:

- više izvršitelja -

Mjesto rada: Njemačka

Opis posla:

  • Upravljanje i nadzor nad građevinskim projektima u području niskogradnje ili visokogradnje
  • Odgovorni ste za kvalitetu i provedbu dogovorenih planova
  • Organizacija posla i vođenje tima
  • Redovna komunikacija i razmjena informacija sa nadređenima

Uvjeti:

  • Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
  • Minimalno dvije godine iskustva u struci, u niskogradnji ili u visokogradnji
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, minimalno B2 nivo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • EU državljanstvo

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Njemački poslodavac, stimulativna primanja
  • Smještaj, službeni automobil, telefon i laptop

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku, pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 30.09.2020.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.