Pošalji prijatelju

Asistent u marketingu (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

Asistent u marketingu

Tražimo novu osobu koja bi se pridružila našem
kreativnom marketinškom timu
u oblikovanju i provedbi kampanja te vođenju društvenih mreža.

Opis posla:

  • Sudjelovanje u kreiranju marketinških kampanja.
  • Organiziranje i koordiniranje marketinških aktivnosti.
  • Analiziranje i evaluacija uspjeha marketinških aktivnosti.
  • Vođenje i održavanje službenih kanala na društvenim mrežama.
  • Praćenje tržišta i rada konkurencije.

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom.
  • Poticajna naknada za rad.
  • Inspirativno i dinamično radno okruženje u iskusnom timu.
  • Razvoj stručnih kompetencija u radu za najpoznatije domaće brendove.
  • Priliku za stalno stručno usavršavanje, edukaciju i sve pogodnosti koje Grupa Vindija nudi zaposlenicima.

Koji su uvjeti?

  • Visoka stručna sprema u društvenim znanostima, s prednošću u ekonomiji i tržišnim komunikacijama.
  • Minimalno tri godine iskustva na sličnim poslovima.

Koja znanja i vještine tražimo?

  • Poznavanje marketinga u širem smislu.
  • Iskustvo upravljanja društvenim mrežama.
  • Poznavanje analitičkih alata na društvenim mrežama.
  • Visoka razina organiziranosti i samostalnosti u vođenju projekata.
  • Kreativnost i znatiželja.
  • Visoka razina pismenosti.
  • Poznavanje rada u programima MS Office.
  • Vozačka dozvola B–kategorije – aktivni vozač.

Ako se prepoznajete u opisu kandidata kakvom se nadamo, pošaljite vaše motivacijsko pismo i životopis na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu do 29.09.2020. Bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati.

Grupa Vindija jedna je od najvećih domaćih i regionalnih prehrambenih industrija koja uspješno posluje već 60 godina, a prepoznata je ponajprije po visokoj kvaliteti svojih proizvoda, tehnološkim inovacijama i stalnom razvoju asortimana, u skladu sa suvremenim potrebama kupaca. Ukupno 14 tvrtki članica Grupe Vindija uz asortiman mlijeka i mliječnih proizvoda i sokova na tržište svakodnevno plasira i visokokvalitetne proizvode od pilećeg i purećeg mesa te pekarske proizvode.

Poznati po sloganu Kvaliteta Vindija, proizvodi Grupe Vindija omiljeni su odabir kupaca svih generacija, zahvaljujući vrhunskoj sirovini, zaokruženom ciklusu proizvodnje od polja do stola, ali i prvom te zasad jedinom certifikatu GMO-free u Hrvatskoj.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.