Vodeći stručnjak za upravljanje poslovnim procesima i podacima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • INA - Industrija nafte d.d.
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 10, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ina.hr

MISLIO SAM DA NEĆU USPJETI U TAKO VELIKOJ KOMPANIJI.

SADA ZNAM DA RADEĆI U KOMPLEKSNOJ INDUSTRIJI UPOZNAJEM RAZLIČITE LJUDE I PROFESIONALNO SE RAZVIJAM.

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

Mjesto rada:
Zagreb

Broj izvršitelja: 1

Organizacijska jedinica:
Logistika, Osiguranje kvalitete i operativna izvrsnost

OPSEG POSLA:

Koordiniranje lokalnog tima stručnjaka za procese i podatke kako bi se osigurala provedba i održavanje pravila upravljanja MOL Grupe, djelovanje pod stručnim vodstvom voditelja procesa i podataka iz LOG Grupe. Predstavljanje Logistike na lokalnoj razini u razvoju standarda širom MOL Grupe, te sudjelovanje u projektima koji se odnose na upravljanje podacima i logističkim procesima, vođenje projekata i projektnih timova, te razvijanje novih poslovnih inicijativa.

OPIS POSLA

  • Razvoj okvira upravljanja INA logističkim podacima DS-a i standardnih procesa Grupe putem tima lokalnih stručnjaka, osiguravanje stroge kontrole održavanja standarda, pružanje profesionalnih smjernica.
  • Održavanje lokalne mreže vlasnika procesa i podataka, koordiniranje njihovog rada i osiguravanje njihovog profesionalnog razvoja za postizanje standardnih, integriranih procesa od početka do kraja.
  • Istraživanje i analiziranje poslovnih zahtjeva, modeliranje novih procesa upravljanja poslovnim podacima i pretvaranje istih u mogućnosti poboljšanja poslovanja
  • Osiguravanje visokog standarda pri podnošenju novih LOG - IT inicijativa na odobrenje Grupi, u skladu s postupkom upravljanja i potražnjom na razini grupe, praćenje svih faza relevantnih lokalnih logističkih projekata od prikupljanja ideja i odobrenja, sve do potpune implementacije.
  • Rad na digitalnoj transformaciji INA Logistike, uspostavljanje lokalnih projektnih timova i koordiniranje njihovog rada u skladu sa strategijom. Sudjelovanje u relevantnim odborima i projektima, ocjenjivanje različitih alternativa i davanje prijedloga koji se tiču optimizacije procesa te pravovremeno eskaliranje problema.

UVJETI:

  • VSS / informatička, prometna, ekonomska, strojarska ili elektrotehnička struka
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno iskustvo rada na osobnom računalu (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

PREDNOSTI:

  • Poznavanje sljedećih programa: SAP, Navision, ERP interfaces, OpenTAS, COTAS, IT system integration, SCADA systems
  • Poznavanje LEAN metodologije i alata
  • Iskustvo na projektima digitalizacije
  • Poznavanje drugog stranog jezika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.