Pošalji prijatelju

Djelatnik u logistici (m/ž)

Dobriš, Češka

Rok prijave:

ManpowerGroup za svog klijenta, jednog od najpoznatijeg u svojoj djelatnosti traži zaposlenike na poziciji: Djelatnik u logistici (m/ž).

Mjesto rada: Dobriš, Češka

Opis posla:

  • Priprema materijala za proizvodnju
  • Pakiranje materijala
  • Kontrola kvalitete boje
  • Priprema materijala prije i nakon lakiranja
  • Provjera opreme te održavanje radnog prostora urednim
  • Ostali poslovi u logistici

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo rada u logistici ali nije uvjet
  • Spremnost na rad u smjenama (3 smjene)
  • Volja za učenjem
  • Pouzdanost i odgovoran pristup prema radu

Što nudimo:

  • Stalni i dugoročan radni odnos
  • Besplatan transport
  • Besplatan smještaj
  • Pokriveno zdravstveno osiguranje
  • 5 tjedana godišnjeg odmora

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.