Pošalji prijatelju

Deklarant (m/ž)

Sveta Helena, Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup za svog klijenta traži kandidate za poziciju Deklarant (m/ž).

Mjesto rada: Sveta Helena, Jankomir

Vaša glavna zaduženja i odgovornosti bit će:

  • Lijepljenje cijena i deklaracija na artikle
  • Kontrola količina u paketima
  • Ostali osnovni skladišni poslovi prema nalogu poslodavca

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovornost prema poslu i kolegama
  • Spremnost na timski rad
  • OŠ, SSS

Pogodnosti:

  • Rad u jednoj (dnevnoj) smjeni
  • Rad od ponedjeljka do petka
  • Ugovor na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Plaćeni prijevoz

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.