Pošalji prijatelju

Voditelj projekta / gradilišta (m/ž)

Hannover, Njemačka

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Cebini 28, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.

Za našeg renomiranog Klijenta, globalnu građevinsku tvrtku tražimo djelatnika na poziciji:

- sanacija asfalta -

Mjesto rada: Hannover

Opis posla:

  • Neovisno planiranje, provedba i nadzor građevinskih radova
  • Obračun radova za građevinski projekt
  • Troškovno optimizirana i pravovremena nabava potrebne opreme, strojeva i materijala u skladu sa smjernicama grupe
  • Sudjelujte ili, nakon savjetovanja s upravom grupe, samostalno vodite dopunske pregovore
  • Kontrola procesa gradnje
  • Redovna razmjena informacija i koordinacija s upraviteljem grupe ili odjela u svim bitnim tehničkim i kadrovskim zadacima ili problemima
  • Izračun dopunskih ponuda

Uvjeti:

  • Diplomirani inženjer građevine s naglaskom na inženjering prometnih pravaca / upravljanje gradnjom
  • Relevantno radno iskustvo je prednost
  • Dobro poznavanje MS Office, Lotus i Notes i korisničko znanje u jednom od programa obračuna i računovodstva (idealno ARIBA / RIB iTWO)
  • Samostalnost u radu, timski duh
  • Predan i odgovoran način rada
  • Poznavanje Njemačkog jezika minimalno na B2 nivou

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Pošteno i tržišno plaćanje
  • Korporativni zdravstveni menadžment
  • Rad na različitim i zanimljivim projekatima
  • Raznolike mogućnosti za profesionalni razvoj

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku, pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 06.10.2020.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.