Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

Lendava, Slovenija

Rok prijave:

  • GRADBENIŠTVO TKALEC Peter Tkalec s.p.

Opis posla

- opravljanje zahtevnejših zidarskih del
- gradnja temeljev, zidov in stropov, ometov znotraj ali zunaj zgradbe
- poznavanje načrtov in tehnične dokumentacije

Uvjeti

Izobrazba:
- srednja poklicna, Gradbeništvo

Alternativna izobrazba:
- osnovnošolska

Ostali pogoji:
- natančnost, komunikativnost, jasnost
- urejeni EU dokumenti ali EU državljanstvo

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+386 41 225 482

Stručna sprema:

PKV, KV

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- polni delovni čas
- poskusno delo 3 mesece

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.