Pošalji prijatelju

Serviser sustava za gašenje i dojavu požara (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ALING društvo s ograničenom odgovornošću za tehničku zaštitu osoba i imovine
Aling d.o.o. osnovan je u prosincu 1990. godine. Osnovna djelatnost tvrtke je protupožarna i sigurnosna zaštita koja obuhvaća faze projektiranja, izvođenja i servisiranja. S obzirom na dugogodišnje iskustvo, stručnost, te usku specijalizaciju, tvrtka se na domaćem tržištu nalazi na samom vrhu po broju projektiranih i izvedenih instalacija. Tvrtka danas zapošljava 25 zaposlenika, od čega većina diplomiranih inženjera sa višegodišnjim iskustvom u danom poslu.

U našoj kompaniji njegujemo obiteljsku atmosferu, ali i predani rad te posvećenost poslu. S obzirom na zahtjevno i dinamično tržište omogućujemo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja sa svrhom ostvarivanja potencijala svakog člana našeg tima. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje naši zaposlenici kroz svoj osobni razvoj pridonose daljnjem razvoju naše kompanije te kroz dinamično poslovno okruženje uče razmišljati izvan okvira.

Opis posla

- servisiranje i redovito održavanje sustava za gašenje požara (sustavi gašenja vodom i plinom)
- servisiranje i redovito održavanje sustava za dojavu požara
- tehnička podrška i edukacija korisnika
- sudjelovanje kod montaže opreme te programiranje vatrodojavnih centrala

Uvjeti

- SSS elektrotehničkog smjera
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na osobnom računalu
- rad na terenu
- prednost imaju kandidati sa dvije ili više godina iskustva na elektroinstalaterskim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- službeni mobitel
- stalna dodatna edukacija
- usavršavanje u području poslovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.