Pošalji prijatelju

Projektant strojarskih instalacija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BESTPROJEKT biro energetika strojarska tehnika d.o.o.
  • Adresa: Petrovaradinska 7/7, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.bestprojekt.hr

Tvrtka BESTPROJEKT d.o.o., Biro za energetiku i strojarsku tehniku, nastala je kao 40%-tna pravna sljednica tvrtke MAŠINOPROJEKT iz Zagreba, te je kontinuirano nastavila poslovanje jednog od najvećih projektantskih biroa još od 1950-te godine. Danas je BESTPROJEKT d.o.o. obiteljska tvrtka, te spada u sam vrh projektiranja i savjetovanja u graditeljstvu. Osnovna je djelatnost naše tvrtke projektiranje, nadzor i savjetovanje u području strojarskih instalacija, procesne i energetske industrije te izrada elaborata zaštite okoliša.

Opis posla

Projektiranje energetskih postrojenja, kotlovnica, rashladnih stanica i instalacija klimatizacije, ventilacije, grijanja i hlađenja.

Uvjeti

Poznavanje rada sa BIM alatima je prednost.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5-10

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- službeni mobitel
- mogućnost usavršavanja
- ugodna radna okolina

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.