Pošalji prijatelju

Web marketer / Digital marketing specialist (m/ž)

prema mjestu stanovanja

Rok prijave:

  • Flipkod d.o.o.
  • Adresa: Bakarska 20, 10000 Zagreb

Mi smo software agencija koja se bavi izradom custom web, mobilnih i desktop aplikacija. Radimo prvenstveno za strano tržište.

Izrađujemo software i web-sjedišta za sljedeća tržišta:
- distribucija digitalnog sadržaja
- medicina
- oglasni portali (grupna kupovina, agregatori)
- custom software rješenja, ovisno o potrebama klijenata
- turizam

Opis posla

Zbog povećanog obujma posla i novih projekata, tražimo nove kolegice i kolege da se pridruže našem timu.
Idealni kandidati su spremni preuzeti inicijativu, odgovornost, te usko sudjelovati u akviziciji projekata i klijenata.

Posao se sastoji od:
- komunikacije s voditeljima projekata i kolegama te ponekad klijentima
- sudjelovanja u razvoju strategije web-sjedišta za klijente, razvoju user persona
- sudjelovanja u planiranju i razvoju arhitekture informacija web-sjedišta i sadržaja, SEO kampanja
- sudjelovanja u razvoju koncepata landing stranica - dizajn i sadržaj
- sudjelovanja u postavljanju alata za praćenje posjetitelja te analizi, tumačenju podataka i izradi izvješća
- održavanja i optimizacije postojećih web-sjedišta

Iz praktične perspektive ono što radimo je:
- razumijevanje poslovnih ciljeva klijenta i prijenos istih na web
- razumijevanje krajnjih korisnika i njihovih potreba
- planiranje i stvaranje sadržaja - content marketing
- tehnički SEO: struktura, URL-ovi, meta oznake, Open Graph, schema.org
- on-site SEO: istraživanje ključnih riječi, optimizacija stranica za iste
- off-site SEO: izgradnja backlinkova, rad na povećanju organskog prometa
- web analitika: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Hotjar
- CRO (conversion rate optimisation): A/B testiranje, Google Optimize
- konzalting: preporuke i smjernice za klijente - kako da prenesu svoju viziju na web i povećaju broj posjetitelja koji će postati kupci (poruke, sadržaj, dizajn)

Radimo na projektima za različite klijente iz cijelog svijeta - glavni jezik komunikacije je engleski.

Posao se sastoji od razvoja novih web-sjedišta, landing stranica te praćenja, održavanja i A/B testiranja postojećih.

Radi se u timovima od 2-6 ljudi, ovisno o projektu.

Uvjeti

- SEO: keyword research, analiza postojećih web-stranica klijenata i njihove konkurencije
- pisanje tekstova za stranice i blog članke
- poznavanje principa content marketinga (marketinga kroz sadržaj)
- A/B testiranje u svrhu povećanja stope konverzije (Google Optimize)
- razumijevanje principa digitalnog marketinga

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Photoshop

Što nudimo

Svjesni smo da tražimo puno pa se trudimo i ponuditi puno:
- mentoriranje
- rad s novim tehnologijama
- opuštenu atmosferu u internacionalnim i domaćim timovima
- otvorenost za nove prijedloge, ideje i razvoj istih
- rad od kuće ili iz ureda u Zagrebu ili Splitu (ako nam korona dozvoli)
- podržavamo i potičemo kontinuiranu edukaciju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Rad od kuće:

U potpunosti

Plaća:

Od 4500 do 9000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.