Pošalji prijatelju

Prodavač na benzinskoj postaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MARTIGO UBS d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

- brine o zadovoljstvu kupca, pruža potpunu uslugu u skladu sa zahtjevima posla
- brine oko održavanja čistoće na cijeloj benzinskoj postaji
- vrši prodaju naftnih derivata i ostale robe iz asortimana benzinske postaje
- pomaže kod zaprimanja robe, kontrole ispravnosti zaprimljene robe u pogledu količine i ambalaže, pomaže kod slaganja robe na police
- kontrolira rokove trajanja proizvoda
- materijalno i financijski odgovara u području povjerene imovine (roba, novac) kao i eventualno utvrđene inventurne razlike

Mjesto rada: Zagreb - Maksimir, Peščenica, Dubrava, Sesvete.

Uvjeti

- otvorenost, komunikativnost i spremnost na suradnju
- sposobnost rada s ljudima u dinamičnom okruženju te spremnost na timski rad

Ako ste motivirana, ljubazna, komunikativna i vrijedna osoba sa smislom za prodaju i timski rad, biti će nam drago da postanete dio našeg tima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- dodatne edukacije i osposobljavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.