Pošalji prijatelju

Sitotiskar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

RECOM d.o.o. je osnovan 1992. godine i od tada se razvio u najvećeg hrvatskog proizvođača notesa, rokovnika i knjiga. Jedan smo od regionalnih lidera sa najraznovrsnijom proizvodnom ponudom i mogućnostima dorade, svi naši proizvodi spoj su kompleksnog procesa, koji uključuje primjenu tradicionalnih vještina ručnog rada i upotrebu najmodernijih tehnologija.

Opis posla

U primarni proizvodni program RECOM-a ulazi tisak, tvrdi uvez i dotisci na promotivne artikle/poslovne poklone, te zbog povećanja opsega posla zapošljavamo djelatnike na slijedećem radnom mjestu:

Sitotiskar (m/ž).

Opis posla:
- rad na ručnim i polautomatskim strojevima za sitotisak, pranje i snimanje sita

Uvjeti

- iskustvo nije uvjet
- profesionalan pristup radnim zadacima i sklonost timskom radu
- prednost znanje rada na roto situ i automatskom karuselu, ali nije uvjet

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- stimulativna primanja
- ugodno radno okruženje i dugoročnu perspektivu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.