Pošalji prijatelju

Mehaničar za gospodarska vozila (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Digitalni tahograf d.o.o. u svojoj ponudi nudi širok asortiman proizvoda i usluga kao što je servis i baždarenje analognih i digitalnih tahografa, evidencija radnog vremena vozača, edukacija mobilnih radnika, periodička izobrazba vozača - Kod 95, DTgps - praćenje vozila.

Našim klijentima pružamo korisne savjete i podatke vezane uz tematiku tahografa i radnih vremena vozača te općenito detalje vezane uz cestovni prijevoz.

Opis posla

U skladu s planiranim razvojem poslovanja te širenjem u segment servisa gospodarskih vozila tražimo marljive, stručne i okretne osobe sa iskustvom te istaknutim afinitetom za teretni program, za radno mjesto:

Mehaničar za gospodarska vozila (m/ž).

Opis posla:
- dijagnistika i manji popravci teretnih vozila
- jednostavno održavanje vozila te zamjena guma i kotača
- zamjena neispravnih dijelova na vozilima
- vođenje evidencije o servisiranim vozilima
- redovan servis osobnih vozila

Uvjeti

- SSS tehničke struke: autoelektričar, elektroničar, tehničar za mehatroniku, automehaničar i automehatroničar, tehničar za vozila i vozna sredstva
- iskustvo u održavanju i servisiranju vozila u teretnom segmentu - minimalno 3 godine
- preciznost i marljivost
- samostalnost u radu i strast prema poslu
- afinitet prema popravcima vozila posebno teretni program
- vozačka dozvola B kategorije, C kategorija je poželjna, ali nije uvjet
- poznavanje rada na računalu

Kandidati koji uđu u najuži izbor bit će kontaktirani.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- redovita primanja
- dinamičnu radnu okolinu
- mogućnost profesionalnog razvoja kroz interne i eksterne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.