Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za teretna vozila (m/ž)

Obalna Hrvatska

Rok prijave:

Osnovani 1989. godine, mi Profil bili smo prva samostalna tvrtka specijalizirana za ljudske resurse, na području jugoistočne Europe. Specijalizirani smo za “head hunting”; tj. uslugu potrage i ponude izvršnih i menadžerskih pozicija. Također radimo i poslovno savjetovanje,te odrađujemo kompletni proces selekcije, procjene i ocjene bilo postojećih ili novih zaposlenika. Već smo desetljećima na tržištu i kroz svo to vrijeme vjerni smo inicijalnim načelima koja nas vode ka uspjehu. Pružanje naše usluge održivih stručnih rješenja, personaliziranih prema vašim potrebama na području ljudskih resursa, dovelo nas je da pozicije vodećeg pružatelja HR rješenja u Hrvatskoj i zemljama jugoistočne Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednu on največih svjetskih korporacija u auto industriji, čija teretna vozila predstavljaju iskorak u pouzdanosti, inovativnosti te kvaliteti, tražimo motiviranog i dinamičnog prodajnog predstavnika za nova teretna vozila (m/ž), za regiju obalna Hrvatska s fokusom na Istru i Kvarner, sa slijedećim zadacima:
- aktivna potraga za novim kupcima i distributerima B2B na teritoriju obalne Hrvatske
- ostvarivanje plana prodaje kroz prezentacije te ponude
- planiranje, primjena i razvoj prodajnih aktivnosti u skladu s prodajnom strategijom i vrijednostima tvrtke
- samostalno planiranje operativnih prodajnih aktivnosti i analiza konkurencije
- obilazak terena zbog praćenja potreba kupaca
- post prodajne aktivnosti te usluga podrške projektima u realizaciji
- pozicija odgovara Komercijalnom Direktoru regije Adriatik

Uredi se nalaze u Istri i Rijeci.

Uvjeti

Profil kandidata:
- fakultetsko obrazovanje ekonomskog ili tehničkog smjera
- iskustvo i rezultati u području veleprodaje; B2B, B2C
- napredna kompjuterska pismenost, MS Office te sposnost usvajanje svih ostalih informatičkih alata potrebnih za praćenje i planiranje regionalnog poslovanja, projekata itd.
- samostalnost, organiziranost i odgovornost u radu
- komunikativnost i prilagodljivost
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola (kategorija C je prednost)

Za prijavu za navedenu poziciju, pošaljite nam svoj životopis te pismo motivacije putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- kvalitetne radne uvjete i stručno usavršavanje
- dinamično i kreativno radno okruženje
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.