Pošalji prijatelju

Carinski agent - deklarant (m/ž)

Luka

Rok prijave:

Lagermax AED Croatia d.o.o. najkvalitetniji je logističar u Hrvatskoj prema recentnom istraživanju kvalitete Business Qudal - QUality meDAL. U svojih 19 godina djelovanja iskazali smo se kao lider na području logistike, nacionalnog i internacionalnog transporta, u poslovima carinskog posredovanja, a ulaskom u EU, Intrastat zastupanjem.

Uz centralu u Zagrebu, poslujemo u regionalnim centrima u Splitu, Rijeci, Puli, Osijeku i Koprivnici. Naši zaposlenici vlastitim angažmanom i timskim radom doprinose uspjehu društva te su kontinuirano usmjereni na razvoj i širenje spektra usluga na logističkom tržištu, pronalazeći optimalna rješenja za svaki novi tržišni izazov.

Veselimo se svim našim budućim kolegama! Cijenimo ugodnu radnu atmosferu temeljenu na međusobnom poštovanju i timskom radu.

Tražimo izvršitelja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Luka

Opis posla:

  • provođenje poslova vezano uz carinjenje i deklariranje robe
  • provođenje poslova vezano uz intrastat izvješćivanje
  • kontaktiranje s carinskim službenicima i strankama
  • potpisivanje carinskih dokumenata
  • ostali poslovi prema nalogu voditelja odjela/direktora

Uvjeti:

  • stručna sprema: minimum SSS
  • prednost: položen ispit za ovlaštenog carinskog agenta
  • po mogućnosti radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • znanje jednog stranog jezika (njemački/engleski)
  • vozačka dozvola: obavezno B kategorija
  • poznavanje rada na računalu

Što nudimo:

  • ugovor za stalno sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • puno radno vrijeme
  • redovita primanja

Lokacija rada:

Lagermax AED Croatia d.o.o, Zagorske magistrale 16, 10296 Luka

Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba, spremna za timski rad i dokazivanje u poticajnoj radnoj sredini, prijavite se na natječaj do 22.10.2020. putem linka za prijavu na MojPosao.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.