Pošalji prijatelju

Vodja proizvodnje v elektroindustriji (m/ž)

Šentjernej, Slovenija

Rok prijave:

  • HYB PROIZVODNJA HIBRIDNIH VEZIJ D.O.O.
  • Adresa: Levičnikova cesta 34, 8310 Šentjernej

V Hybu razvijamo in proizvajamo senzorje tlaka in elektronske sklope za različne aplikacije za uporabo v medicini, v industrijskih napravah, aparatih ter v vozilih ter medicinske naprave in komponente za invazivno merjenje krvnega tlaka. Naši kupci so vodilni svetovni ponudniki in distributerji na področju senzorskih tehnologij ter medicinskih izdelkov in komponent.

Opis posla

Zaradi širitve obsega poslovanja vabimo v svoj kolektiv novega sodelavca, katerega prispevek bo vodenje proizvodnje.

Opis del:
- načrtovanje, vodenje in organiziranje dela v proizvodnji
- sodelovanje pri optimizaciji tehnoloških postopkov in razvoja
- skrb za povečanje produktivnosti
- nadzor nad izdelavo in pakiranjem proizvodov
- nadzor nad kakovostjo izdelkov in stroški kakovosti
- sodelovanje pri izdelavi letnega poslovnega načrta družbe, izdelava planov in poročil
- vodenje aktivnosti v zvezi z vzdrževanjem opreme, strojev, stavbe
- skrb za varstvo pri delu, izobraževanje in usposabljanje zaposlenih
- vodenje in motiviranje zaposlenih

Uvjeti

- VŠ ali UNI izobrazbo tehnične smeri (elektrotehnika, elektronika, strojništvo)
- vsaj 5 let delovnih izkušenj s področja vodenja proizvodnje ter večje skupine sodelavcev
- odlično poznavanje proizvodnih procesov in ISO standardov
- dobro razvite vodstvene kompetence, ciljna naravnanost

Če želite postati del naše ekipe, nam do 31.10.2020 posredujte ponudbo z življenjepisom preko linka za prijavo.

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- zaposlitev v mednarodno usmerjenem in inovativnem podjetju
- delo v visoko motivirani in strokovno usposobljeni ekipi
- možnost napredovanja in stimulativnega nagrajevanja
- interna in eksterna izobraževanja in usposabljanja
- urejeno delovno okolje
- dobre odnose in timski duh
- članstvo in udejstvovanje v društvu HYBI
- dobra lokacija (5 km od avtoceste Zagreb-Novo mesto; 37 km od mejnega prehoda Obrežje)
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni