Pošalji prijatelju

Voditelj projekta u uredu za transformaciju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

(mjesto rada: Zagreb)

Opis posla, odgovornosti i aktivnosti:

  • Upravljanje procesom godišnjeg strateškog planiranja (definiranje operativnih planova i usklađivanje s kompanijskom strategijom)
  • Praćenje realizacije i provedbe te pružanje podrške u realizaciji strateških projekata, po potrebi preuzimanje vođenja pojedinih inicijativa i projekata
  • Kontinuirano ažuriranje strateških planova te praćenje usklađenosti istih na razini kompanije
  • Odgovornost za izvještavanje o statusima, prepoznavanje nepravilnosti, međuovisnosti, rizika te predlaganje korektivnih mjera
  • Samostalna priprema, strukturiranje i isporuka materijale za Upravu
  • Pružanje operativne podrške u pripremi redovnih sastanaka Uprave i šireg menadžmenta

Što očekujemo – obrazovanje, znanje i vještine:

  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u konzultantskim kućama s konkretnim iskustvom u vođenju projekata, analiza tržišta, analizi i redizajniranju poslovnih procesa
  • Sposobnost strateškog razmišljanja, sagledavanja šireg konteksta i implikacija na poslovanje te praćenja brojnih projektnih međuovisnosti
  • Sposobnost praćenja dinamike, procjene prioriteta i samoorganizacije u situacijama brzih promjena i kratkih rokova
  • Visoka razina odgovornosti, savjesnosti i discipliniranost u izvršavanju radnih zadataka
  • Smisao za rješavanje problema, logično razmišljanje i brzu implementaciju novih ideja
  • Razvijene komunikacijske vještine i sposobnost uspješnog „stakeholder managementa“
  • Sposobnost izrade strukturiranog i visoko kvalitetnog prezentacijskog materijala (izvrsno znanje PowerPointa)
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Visoka razina energije, motiviranost, samostalnost i proaktivan pristup u poslu

Što nudimo:

  • Rad u vodećoj telekom kompaniji s naprednim uslugama i tehnologijama
  • Prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Rad s najnovijim tehnologijama
  • Rješavanje kompleksnih i zanimljivih izazova
  • Smartwork - klizno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće
  • Godišnji bonus i nagrade za poseban doprinos
  • Edukacije u skladu s vlastitim interesima i razvojnim smjerovima tvrtke (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi)
  • Sistematski pregledi i popusti na liječničke preglede i za članove uže obitelji
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.