Pošalji prijatelju

Senior .Net Developer (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

Telekomi su jedni od najsloženijih IT okolina danas - velik broj međusobno povezanih sustava na različitim platformama i infrastrukturama, velik broj korisnika, veliko opterećenje, potreba za visokom razinom sigurnosti - to su samo neke od stvari koje povećavaju složenost.

Trebamo iskusnog .Net (C#) developera da nam se pridruži na zanimljivim i dinamičnim projektima, kako bi nam pomogao da oblikujemo proizvode.

(mjesto rada: Zagreb, Split)

Opis posla, odgovornosti i aktivnosti:

  • Razvoj samostalnih aplikacija i servisa koristeći tehnologije .Net Core, WCF, ASMX, Windows Forms, WPF, Asp.Net MVC
  • Migracija legacy aplikativno servisnih rješenja u .Net Core
  • Tehnički nadzor i mentoriranje Junior developera u realizaciji njihovog dijela razvoja
  • Razvoj većeg broja sustava u integriranom okruženju i u suradnji sa arhitektima, dizajnerima i developerima drugih sustava
  • Pisanje kvalitetnog i čitkog koda uz izradu pratećih Unit testova
  • Podrška testiranju, puštanju razvoja na produkcijska okruženja te proaktivna podrška produkciji nakon puštanja
  • Izravno sudjelovanje u definiranju arhitekture, funkcionalnosti, izgleda i ponašanja sustava i aplikacija/servisa
  • Praćenje i poboljšavanje performansi sustava i rješenja na sustavu

Što očekujemo – obrazovanje, znanje i vještine:

  • Minimalno 5 godina praktičnog developerskog iskustva u .Net okruženju, C#
  • Iskustvo u radu s DevOps alatima (GitLab, Jenkins, TeamCity, Octopus Deploy, ELK, Prometheus, Grafana)
  • Dobro poznavanje razvojnih tehnologija i komponenti (Redis, Kafka, RabbitMQ)
  • Dobro poznavanje agilnih metodologija razvoja
  • Iskustvo u telekomunikacijskoj industriji je prednost

Što nudimo:

  • Rad u vodećoj telekom kompaniji s naprednim uslugama i tehnologijama
  • Prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Rad s najnovijim tehnologijama
  • Rješavanje kompleksnih i zanimljivih izazova
  • Godišnji bonus i nagrade za poseban doprinos
  • Edukacije u skladu s vlastitim interesima i razvojnim smjerovima tvrtke (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi)
  • Sistematski pregledi i popusti na liječničke preglede i za članove uže obitelji
  • Smartwork - klizno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.