Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb, Šibenik, Dubrovnik

Rok prijave:

  • BUBAMARA SVE ZA DJECU d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Pustodol Začretski 19 a, 49223 Sveti Križ Začretje
  • Web: http://www.bubamara.in

Bubamara sve za djecu d.o.o. je specijalizirano poduzeće koje se bavi prodajom proizvoda za djecu i trudnice. Bogat asortiman kvalitetnih i sigurnih proizvoda zadovoljiti će sve potrebe i želje djece i roditelja. Kao najveći lanac dječjih prodavaonica u Hrvatskoj, našim kupcima osiguravamo ugodno okruženje u kojem ljubazno osoblje stručnim savjetima pomaže prilikom odabira odgovarajućih proizvoda.

Postanite i vi dio uspješne priče koju gradimo već više od 10 godina!

Opis posla

Traži se prodavač (m/ž) - više osoba, za našu prodavaonicu u poslovnicama u, Zagrebu poslovnice King Cross, Arena i Garden mall, Dubrovnik, Šibenik.

Vaše glavne odgovornosti bit će:
- informiranje i usluživanje kupaca
- slaganje robe u prodajnom prostoru i skladištu trgovine (izvještavanje o prodaji i zalihama robe)
- deklariranje i označavanje proizvoda
- rad na blagajni
- rješavanje reklamacija
- briga o izgledu i čistoći prodajnog mjesta
- ostali slični poslovi

Uvjeti

- završena srednja strukovna škola trgovačkog, ekonomskog ili komercijalnog smjera
- radno iskustvo (1 godine i više)
- dobro poznavanje rada na računalu, PC blagajni i POS uređajima
- odgovornost i samostalnost u radu
- motiviranost za rad, komunikativnost, ljubaznost
- razvijene prodajne vještine

Ako volite komunicirati s kupcima, baviti se dječjim asortimanom, raditi na blagajni i organizacijske poslove, Bubamara sve za djecu je pravi odabir za vas!

Molimo kod prijave navesti poslovnicu za koju se prijavljujete!

Postani i ti dio velike Bubamara obitelji slanjem životopisa putem linka za prijavu.

Kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u prijateljskom timu
- priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
- plaćene troškove prijevoza i stimulaciju
- dodatke na plaću, poklone, team building i druženja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.