Pošalji prijatelju

Monter namještaja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska, za klijenta, traži kandidate za rad na radnom mjestu Monter namještaja (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Slaganje, montaža namještaja
  • Pripremni radovi vezani montažu
  • Ostali poslovi prema nalogu poslodavca

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Minimalno 3 godine radnoga iskustva
  • Mogućnost rada u timu

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno
  • Sigurna i stabilna primanja
  • Mogućnost napredovanja

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.