Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • T.O.Happy, Jessica Rabbit Shop

Opis posla

Jessica Rabbit, obrt za trgovinu, traži studenta/icu za rad u trgovini.

Uvjeti

- iskustvo rada u trgovini

Što nudimo

- rad na duži period
- rad u smjenama (5h dnevno)
- subote, nedjelje i praznici su neradni
- predviđena satnica: 30kn/h
- uvećanje redovne satnice: 50% za prekovremeni rad, za noćni rad, za rad nedjeljom i za rad blagdanom

Vrsta zaposlenja:

Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zadarska

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom.
Kovačka 1, 23000 Zadar

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.