Voditelj realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Rijeka, Pula

Rok prijave:

Ericsson Nikola Tesla Grupa okuplja preko 3200 stručnjaka na STEM području. Sa više od 70 godina iskustva i stalnim radom na novim tehnologijama, nudimo savršeni spoj novog znanja i iskustva. Naš Centar za istraživanje i razvoj je najsnažniji i najveći telekom R&D centar na ovim prostorima.

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. povezano je društvo Ericssona Nikole Tesle Grupe, s temeljnom djelatnošću pružanja usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na različitim lokacijama u Republici Hrvatskoj (Rijeka i Pula).

Opis radnog mjesta:

Posao voditelja realizacije obuhvaća vođenje poslova izgradnje i održavanja telekomunikacijske infrastrukture, vođenje zaposlenika i vanjskih partnera, nadzor nad izvođenjem radova, koordinaciju većeg broja izvođača na gradilištu, rad s projektnom dokumentacijom, analize i izrade izvještaja, rad u aplikacijama za praćenje realizacije i odgovornost za točnost podataka, izradu i ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacijske infrastrukture te druge poslove sukladno poslovnim potrebama te naravi i vrsti posla pripadajućeg radnog mjesta i poslovnog područja.

Uvjeti:

  • sveučilišni prvostupnik inženjer/inženjerka građevinarstva ili magistar/magistra inženjer/inženjerka građevinarstva, elektrotehnike ili druge tehničke struke
  • minimalno jedna godina radnog iskustva na poslovima voditelja realizacije projekata
  • hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Potrebna znanja i vještine:

  • poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada
  • iskustvo na poslovima vođenja realizacije
  • aktivno korištenje skupa programa AutoCAD i MS Office
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • razvijene komunikacijske vještine
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • spremnost na putovanja
  • vozačka dozvola „B“ kategorije

Prednost:

  • položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu
  • član Hrvatske komore inženjera ili je ovlašteni voditelj građenja
  • sposobnost rada s velikim količinama informacija i njihove obrade
  • predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta

Jezici:

  • znanje hrvatskog (materinski jezik)
  • osnovno znanje engleskog jezika

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.