Pošalji prijatelju

Inženjer tehničke podrške za programske alate EPLAN (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka OMIKO programi i usluge d.o.o. ovlašteni je zastupnik njemačke tvrtke "EPLAN Software & Service GmbH Co & KG" za Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu. U sklopu zastupstva bavimo se prodajom programskih alata EPLAN za koje osiguravamo tehničku podršku i edukacije te izradu praktičnih rješenja za potrebe elektro projekata u industriji i energetici. Najpoznatiji proizvod u našoj ponudi je vodeći svjetski program za izradu elektro shema EPLAN Electric P8.

Opis posla

- tehnička podrška za programske alate EPLAN Electric P8 i EPLAN Pro Panel (direktno, telefon, e-mail...)
- izrada praktičnih EPLAN rješenja za potrebe elektro projekata u industriji i energetici
- sudjelovanje na prezentacijama i školovanjima
- administrativni poslovi (izrada ponuda i ostalih dokumenata)

Uvjeti

- stručna sprema elektrotehničkog smjera
- poznavanje rada s programskim alatom EPLAN Electric P8
- poznavanje osnova elektrotehničkih shema
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednosti:
- poznavanje jednog od programskih jezika: Visual Basic, C#, C++...
- komunikacijske vještine i sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Rad od kuće:

Povremeno

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.