Pošalji prijatelju

Brand manager u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Pozitivan trend razvoja poslovanja zahtjeva traženje kvalitetnih i pouzdanih suradnika koji će kroz svoj trud, angažman i znanje pomoći u realizaciji zadanih ciljeva u daljnjem rastu tvrtke.

Ako želite postati dio ove uspješne priče te se uključiti u osvajanje tržišta uz proizvode koji predstavljaju sam svjetski vrh FMCG industrije, prijavite se na oglas za radno mjesto:

Brand manager u prodaji (m/ž).

Opis posla:
- sudjelovanje u izradi prijedloga strategije branda i godišnjeg poslovnog plana te praćenje provedbe i ostvarenja
- kontinuirano praćenje tržišnih rezultata branda, tržišta i konkurencije, izvještavanje zaključaka i prijedloga, predlaganje akcijskih mjera i ciljeva na temelju provedene analize
- sudjelovanje u planiranju godišnje prodaje i planiranju troškova brand ulaganja, praćenje ostvarenja plana prodaje i troška marketinške podrške
- usmjeravanje i kontrola marketinških aktivnosti i aktivnosti prodaje radi postizanja ciljeva iz opsega prodaje i profitabilnosti
- davanje inicijative za razvoj noviteta u skladu sa strategijom branda i tržišnim trendovima, izrada procjena isplativosti projekata, analize uspješnosti lansiranja
- predlaganje lansiranja novih segmenata i kategorija proizvoda, procjena isplativosti
- predlaganje razvoja asortimana u skladu sa strategijama brandova i ciljevima pozicioniranja na svim tržištima
- analiza aktivnosti konkurencije i izvještavanje o planu rada i postignutim rezultatima prema nadređenim osobama

Uvjeti

- VSS
- minimalno pet godina radnog iskustva u prodaji i distribuciji prehrambenih proizvoda
- organizacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
- dobro poznavanje domaćeg i inozemnog tržišta
- samoinicijativnost i poduzetnost
- usmjerenost na postizanje ciljeva
- znanje jednog svjetskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje Word, Excel, Power Point
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- visoku razinu odgovornosti i veliku samostalnost i slobodu u radu s jasno definiranim ciljevima i očekivanjima
- ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
- stabilna i stimulativna primanja
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- rad u stabilnoj tvrtki koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.