Pošalji prijatelju

Regionalni rukovoditelj prodaje (m/ž)

Rijeka i okolica

Rok prijave:

  • ZVIJEZDA plus društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Ulica Marijana Čavića 1, 10000 Zagreb

Zvijezda plus d.o.o. najveći je proizvođač jestivih ulja i jedini proizvođač margarina, biljnih masti, majoneze i delikatesnih proizvoda na bazi majoneze u Hrvatskoj. Vrijednosti koje već više od 100 godina odlikuju Zvijezda proizvode jesu izvornost, izvrsnost i prepoznatljivost. Pridružite se našem timu na poziciji:

Opis poslova:

  • Koordinira rad voditelja prodajnih timova na regiji
  • Prati i analizira efikasnost operativnih zadataka voditelja prodajnih timova
  • Kontrolira troškove unutar područja svoje odgovornosti (voditelji prodajnih timova)
  • Odgovoran je za naplatu kod regionalnih kupaca kroz voditelje prodajnih timova
  • Implementira strateške zadatke službe ključnih kupaca i sektora marketinga
  • Pravovremeno prikuplja povratne informacije s terena koje utječu na kreiranje prodajnih i marketinških strategija (služba ključnih kupaca, sektor marketinga)
  • Prati ostvarenja prodajnih rezultata (realizacija, povrat)
  • Koordinira, usmjerava i kontrolira rad voditelja pretprodaje
  • Izvršenje planova prodaje na području regije
  • Praćenje prisutnosti proizvoda Zvijezde na ključnim mjestima, putem sustava interne kontrole i kroz provođenje istraživanja tržišta

Uvjeti:

  • VSS/SSS obrazovanje, ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo: 3 godine
  • Poznavanje tržišnog poslovanja (prodaja robe široke potrošnje)
  • Izrazita komunikativnost i organizacijske sposobnosti
  • Sklonost timskom radu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Mogućnost rada u tvornici s dugom tradicijom
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme (probni rad 3 mjeseca) s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Rad na puno radno vrijeme
  • Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima

Mjesto rada:

  • Rijeka i okolica (Istra i Hrvatsko primorje)

Ako ste zainteresirani i imate potrebne uvjete, dostavite svoju molbu i životopis najkasnije do 27.11.2020. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.