Pošalji prijatelju

Technische/r ZeichnerIn HKLS / Sprinkler (m/ž)

Beč, Austrija

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, Austrijsku kompaniju, tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada: Beč

OPIS POSLA:

  • vi ste programer kreativnog rješenja u svom timu i budućnost vidite u BIM-u
  • planiranje i izgradnja velikih tehničkih sustava zgrada
  • područja: grijanje, klimatizacija, hlađenje, ventilacija i sanitarije ili prskalice i zaštita od požara
  • neovisno, precizno i pravodobno stvaranje planova i šema
  • tehnički proračuni
  • izjave o materijalima i narudžbe
  • podrška voditelju projekta i dokumentacije
  • njemački jezik na minimalno B2 nivou

TVOJ PROFIL:

  • završena tehnička obuka (tehnički crtač za naukovanje ili HTL)
  • prvo relevantno radno iskustvo
  • vrlo dobro poznavanje MS Office-a i AutoCAD-a (2D, 3D)
  • poželjno znanje o Revitu i BIM-u
  • stručnost u strojarstvu ili HVAC-u
  • timski duh, pouzdanost, predanost i točnost

NUDIMO:

  • mogućnosti profesionalnog i osobnog razvoja
  • atraktivni okvirni uvjeti u dinamičnoj tvrtki

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku, pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 30.11.2020.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.