Pošalji prijatelju

Koordinator održavanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo Foodie daily restaurants, koncept različitih svjetskih kuhinja, nastao u želji da na jednom mjestu udovoljimo svačijem nepcu i gastronomskim željama.

Dio smo Victus Group-e, grupacije koja više od 18 godina izvrsno posluje i dalje kontinuirano raste. Više o nama možete pronaći na web adresi.

Opis posla

U Zagrebu smo u potrazi za članom tima koji će motivirano i uspješno preuzeti odgovornosti i zadatke vezane uz održavanje naših restorana na poziciji:

Koordinator održavanja (m/ž).

Od djelatnika se očekuje sljedeće:
- upravljanje aktivnostima održavanja objekata Poslodavca:
- redovit obilazak svih poslovnica radi utvrđivanja stanja i prioritetnih radova
- obavljanje jednostavnijih radova i popravaka vezanih uz održavanje: instalacije, stolarija i ostali kućanski poslovi (ličenje, knauf, lakiranje…)
- nabava i montiranje namještaja, uređaja i ostale opreme nužne za rad poslovnica sukladno uputama nadređene osobe
- odgovornost za praćenje i provođenje tekućih servisa u poslovnicama
- redovita komunikacija s izvođačima radova - koordiniranje, praćenje i kontrola pridržavanja dogovorenih rokova
- izvještavanje, vođenje evidencije te dokumentacije vezane uz tehničko održavanje objekata

Uvjeti

- minimalno SSS tehničkog usmjerenja
- iskustvo u barem jednom od sljedećih područja: vodoinstalaterski, električarski, strojarski i ostali kućanski poslovi (ličenje, lakiranje, održavanje stolarije, knauf, instalacije, popravci i sl.)
- minimalno 2 godine rada na poslovima održavanja, iskustvo u sektoru ugostiteljstva je prednost
- sposobnost vođenja/koordiniranja više radova istovremeno
- organiziranost, savjesnost, proaktivnost, razvijene komunikacijske vještine
- znanje rada na računalu (MS Office)
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će samo oni kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u uspješnoj grupaciji uz redovita i sigurna primanja te mogućnost napredovanja
- rad 5 dana u tjednu
- popusti na proizvode i usluge u sklopu grupacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.