Pošalji prijatelju

Asistent u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CUTE ZAGREB društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, proizvodnju i usluge
  • Adresa: Ilica 49, 10000 Zagreb
  • Web: http://cute.hr

U Hrvatskoj poslujemo sedam godina i ponosni smo što naši kupci biraju moderan dizajn Cute modela koje rado nose na svom radnom mjestu. Zadovoljni kupci naš su motiv za napredak, pa volimo kreirati atraktivne proizvode i pravdati povjerenje kupaca kvalitetom. Uz to, neprestano gradimo zadovoljstvo zaposlenika stvarajući tim koji je spreman na nove izazove i projekte te ih odrađuje s užitkom i veseljem.

Opis posla

Tvoji zadaci će biti:
- dobro poznavanje Cute modela
- praćenje načina i procesa rada
- osobni pristup kupcima te susretljivost
- rad na blagajni i u pripadajućim programima
- pripremanje, slaganje i izlaganje odjeće
- briga o imidžu i urednosti trgovine

Naši asistenti u prodaji rade na dvije lokacije (Ilica 49 i Hondlova 2/1) te se mijenjaju prema utvrđenom rasporedu. Radi se od ponedjeljka do petka te je svaka druga subota radna, a nedjelje i praznike ne radimo.

Uvjeti

Tražimo dinamičnu i veselu osobu koja je spremna na učenje i preuzimanje odgovornosti. Želja za radom u butiku i modernom okruženju su nam važniji od radnog iskustva ili završenog zanimanja.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Excel, Internet

Što nudimo

- poticajna radna atmosfera i rad u ugodnom okruženju
- stimulativna primanja
- bonusi u skladu s ostvarenim ciljevima (do 5000 kn)
- plaćen prijevoz
- 2500 kn regres nakon isteka probnog roka
- mogućnost korištenja godišnjeg odmora od prvog dana

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.