Pošalji prijatelju

Suradnik projektanta konstrukcija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ATP Zagreb arhitekti inženjeri d.o.o.
  • Adresa: Donje Svetice 14, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.atp.ag

Naših 900+ arhitekata_arhitektica i inženjera_inženjerki radi na interesantnim projektima. Projektiramo timski – isključivo digitalno i interdisciplinarno. Radujući se uspjehu i s odgovornošću za budućnost. Rješavamo kompleksne zahtjeve u dinamičnoj društvenoj mreži jednog od vodećih integralnih projektantskih ureda u Europi. Budite dio našeg uspješnog tima!

Opis posla

Na lokaciji Zagreb tražimo:

Suradnik projektanta konstrukcija (m/ž).

Vaš zadatak:
- timski rad na projektu
- izrada izvedbenih projekata (oplata i armatura)
- rad u timu pod vodstvom
- suradnja s projektantima drugih struka u ATP-u

Uvjeti

- SSS/VSS građevinske struke
- radno iskustvo 1+ godina na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u radu s MS Office, Autodesk programima
- aktivno korištenje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- poželjno znanje njemačkog jezika
- prednost poznavanje rada u Autodesk Revitu

Motivacijsko pismo i životopis pošaljite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- individualna karijera orijentirana na budućnost i mogućnost napredovanja
- korištenje modernog Hard- i Software alata
- specifične mogućnosti daljnje edukacije na ATP-Academy
- mogućnost rada u ATP-ovim uredima u drugim zemljama
- fleksibilno radno vrijeme
- izvrsna povezanost lokacije s javnim prijevozom
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.