Pošalji prijatelju

Voditelj odjela tiska iz arka (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., jedna od vodećih tiskara u Hrvatskoj sa 146 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Voditelj odjela tiska iz arka (m/ž) - Sektor proizvodnje.

Opis posla:
- koordinacija poslova i nadzor rada unutar odjela
- organizacija i raspored rada djelatnika
- kontrola kvalitete
- unaprjeđenje proizvodnih procesa te razvoj i implementacija novih
- definiranje i usklađivanje normativa rada i materijala
- izrada dnevnih / mjesečnih izvještaja proizvodnje
- kadrovska politika - kontrola učinkovitosti / ocjenjivanje rada / razvoj kadrova
- osiguranje provedbe politike zaštite na radu i zaštite okoliša
- nadzor i kontrola tehničke ispravnosti strojeva i opreme
- suradnja sa ostalim odjelima unutar GZH

Uvjeti

- odlično znanje u domeni tehnologije ofsetnog tiska
- napredno korištenje Color Management sustava (Spektro / Denzitometrijska mjerenja)
- sposobnost rada prema ISO 12647 standardu (FOGRA)
- napredno korištenje MS Office paketa
- aktivno znanje jednog stranog jezika (engleski / njemački)
- izražene komunikacijske i organizacijske vještine
- odgovornost, pedantnost, sklonost timskom radu i orijentiranost cilju
- minimalno 3 godine radnog iskustva na istoj poziciji

Ukoliko ste spremni preuzeti odgovornost i želite postati dio našeg tima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u stabilnoj i uspješnoj poslovnoj organizaciji
- ugovor na neodređeno vrijeme (uz probni rad)
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.