Pošalji prijatelju

Viši revizor (m/ž)

Zadar ili Zagreb ili Split

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Viši revizor (m/ž) - 1 izvršitelj/ica, Odjel operativne revizije, Direkcija interne revizije, Centralne funkcije

Mjesto rada: Zadar ili Zagreb ili Split

Razdoblje primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest (6) mjeseci.

Opis posla:

  • obavljanje redovnih i izvanrednih operativnih i financijskih revizija u banci i u tvrtkama kćerima
  • sastavljanje pravovremenih, jasnih i konciznih izvješća o obavljenim pregledima, davanje preporuka za unaprjeđenja poslovnih aktivnosti, aktivno sudjelovanje u postupku usuglašavanja izvješća, osiguravanje urednosti, cjelovitosti i slijedivosti radne dokumentacije
  • izrada i ažuriranje revizijskih programa koji sadrže opis aktivnosti, dokumentacije i upitnika, praćenje izmjena propisa, internih akata, organizacije i tehnologije rada u područjima koja su predmet revizije
  • sudjelovanje u projektima te revizija novih procedura/uputa s aspekta učinkovitosti sustava unutarnjih kontrola
  • ostale aktivnosti kao što je praćenje provedbe preporuka iz izvješća, suradnja s vanjskim revizorima i drugim nadzornim institucijama, praćenje zapisa s informacijskog sustava, rad na profesionalnom razvoju interne revizije i sl.
  • ostale aktivnosti po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti zapošljavanja:

  • VSS ekonomskog ili pravnog smjera te prirodnih znanosti
  • minimalno tri (3) godine iskustva u bankarstvu, od čega najmanje jedna (1) godina u internoj ili eksternoj reviziji
  • poželjno posjedovanje strukovnog certifikata internog ili eksternog revizora
  • poželjno iskustvo rada s revizorskim alatima (ACL, IDEA, Arbutus i sl.)
  • razumijevanje detalja i prakse odgovarajućih propisa
  • znanje i primjena financijskih procjena i tehnika
  • razumijevanje financijskih izvješća i informacija te sposobnost njihovog tumačenja
  • posjedovanje vještina za rad na PC-u – korištenje standardnih MS Office alata (Word, Excel, Power Point)
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • visoka razina kredibiliteta i osobnosti
  • analitičnost, sistematičnost i (samo) organizacijske sposobnosti
  • komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
  • ažurnost u obavljanju radnih zadataka
  • sposobnost timskog i individualnog rada te kooperativnost i prilagodljivost

Prijava i životopis se podnose do zaključno 26.01.2021. putem linka za prijavu ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija ljudskih potencijala i korporativnih poslova
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.