Pošalji prijatelju

React / Node.js / Laravel Developer (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Poduzeće smo koje razvija inovativna softverska rješenja za male poduzetnike. Atmosfera za rad je kolegijalna, primanja natprosječna, osiguravamo ravnotežu između posla i privatnog života, strastveni smo oko kvalitete, podržavamo i financiramo daljnju edukaciju, dajemo Mac na korištenje i za osobnu upotrebu, radno vrijeme je fleksibilno, dobre kave ima uvijek, radimo s novim tehnologijama i doprinosimo boljem poslovanju i životu tisuća malih poduzetnika. Za sada poslujemo u Hrvatskoj, Sloveniji i Italiji a planiramo se dalje širiti.

Opis posla

Tražimo mid-level ili senior programera u jednoj od navedenih tehnologija (React, Node.js ili Laravel).

Radi se u našem uredu u Puli, uz mogućnost udaljenog rada.

Uvjeti

Potrebno je da zadovoljavaš sljedeće uvjete:
- voliš svoj posao
- 2+ godina iskustva u razvoju softvera
- poznavanje Reacta ili Node.js-a ili Laravela
- više završenih projekata iza sebe koje nam možeš pokazati
- posvećuješ pažnju da se posao dovede do kraja u svim detaljima
- ne paničariš u uvjetima kad postoje nepoznanice, pronalaziš rješenja
- znaš podijeliti složene poslove u više manjih poslova
- poznaješ agilni razvojni proces ili si se spreman brzo prilagoditi
- s tobom je ugodno raditi
- uživaš u kreiranju kvalitetnih softverskih rješenja
- rado pratiš tehnologiju i novosti na tržištu

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 10000 do 20000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.