Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup u ime svog klijenta, renomiranu revizorsku i računovodstvenu tvrtku, traži osobu za poziciju Voditelj računovodstva (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Organizacija rada odjela, planiranje i koordinacija aktivnosti i procesa računovodstvenog odjela
  • Kontrola kvalitete pružanja usluga prema klijentima
  • Kontrola kompleksnijih završnih računa, kao i pružanje ostalih savjetodavnih usluga i ad hoc izvještaja
  • Aktivno sudjelovanje u projektima poslovnog i poreznog savjetovanja
  • Aktivno sudjelovanje u optimizaciji internih procesa i sudjelovanje u odlukama uprave
  • Praćenje profitabilnosti projekata
  • Izrada izvještaja prema zahtjevima i potrebama klijenata
  • Budžetiranje projekata i praćenje klijenata, priprema ponuda za nove klijente
  • Stalno praćenje poslovanja klijenata i prodaja dodatnih savjetodavnih usluga
  • Komunikacija i priprema izvještaja za upravu

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog smjera
  • Aktivno znanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu (C razina)
  • Minimalno 8 godina iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Odlično poznavanje poreznih propisa, računovodstvenih standarda i administrativnih procesa
  • Napredno korištenje računovodstvenih programa (prednosti SAP, e-računi)
  • Stručno tumačenje standarda financijskog izvještavanja, poreznih propisa (PD, PDV, PDOH) i praćenje aktualnosti
  • Aktivno znanje Office-a (naglasak Excel, Word)
  • Sposobnost samostalnog i učinkovitog rješavanja problema i donošenja odluka
  • Savjesnost, preciznost i proaktivnost u svakodnevnom izvršavanju zadataka
  • Iskustvo u koordiniranju i vođenju tima

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno (uz probni rok 6 mjeseci)
  • Dinamičan posao uz ambicioznu ekipu
  • Varijabilni kvartalni bonusi u ovisnosti o ostvarenju osobnih, timskih i ciljeva na razini društva
  • Božićnicu, regres, topli obrok, Mulitisport, parking…

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.