Pošalji prijatelju

Agent u pozivnom centru (m/ž)

Sinj

Rok prijave:

  • HALSA d.o.o.
  • Adresa: Splitska 9, 21230 Sinj

Opis posla

- komunikacija s potencijalnim kupcima
- telefonska ponuda i prodaja usluga
- realizacija prodajnih planova i ciljeva
- ažuriranje baze kupaca, anketiranje
- izvještavanje o ostvarenim rezultatima

Tražimo 15 osoba za navedeno radno mjesto.
Ured u kojem ćete obavljati posao se nalazi na frekventnoj lokaciji u centru Sinja.

Uvjeti

- komunikativnost, izražene govorne vještine
- sklonost timskom radu
- poželjno iskustvo u radu na računalu
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- rad je isključivo radnim danima kroz jutro
- radno vrijeme je 4 sata dnevno, a kasnije je moguć rad na 8 sati
- mogućnost odlične zarade

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.