Pošalji prijatelju

Djelatnik za pranje automobila u automatskoj praonici (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AUTOPRAONICA SZABO d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Av. Dubrovnik 9, 10 000 Zagreb

Autopraonica Szabo d.o.o. započinje svoj rad 1996. godine s vizijom modernog poslovanja i pružanja vrhunske usluge koja se s godinama prilagođavala te razvijala u korak s promjenama.

Svakodnevno radimo na motivaciji, edukaciji, promicanju timskog rada i vlastite odgovornosti prema poslu kod zaposlenika koja pritom utječe na kvalitetu rada.

Moramo istaknuti kako su naša najveća vrijednost naši zaposlenici. Kroz uhodan sistem poslovanja i dobru radnu atmosferu zajedno pružamo najbolju uslugu pranja i njege vozila u Zagrebu.

Opis posla

Trenutno smo u potrazi za novim članom tima na radnom mjestu:

Djelatnik za pranje automobila u automatskoj praonici (m/ž).

Opis posla:
- pranje automobila u automatskoj praonici

Uvjeti

- iskustvo je prednost, ali nije uvjet - u obzir dolaze i osobe koje nemaju iskustva, ali imaju volje za radom
- u obzir dolaze i studenti
- odgovornost
- komunikativnost
- temeljitost
- urednost

Prijave možete dostaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom od 09:00 h do 12:00 h (pon-pet).

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Avenija Dubrovnik 9, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- redovita primanja
- stimulacije
- rad u dvije smjene
- osigurana radna odjeća
- rad u dinamičnom i timski orijentiranom okruženju
- mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
- interne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.