Pošalji prijatelju

Voditelj / direktor hostela (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • VICUS d.o.o. za poslovanje nekretninama

Opis posla

- rukovođenje hostelom i organizacija rada
- predlaganje godišnjeg plana rada, plana prihoda i rashoda, plana tekućeg i investicijskog održavanja hostela
- briga o upravljanju sustavom kvalitete u hostelu
- briga o vođenju administrativnih i blagajničkih poslova
- briga o kadrovskim potrebama i zapošljavanje djelatnika
- koordinacija svih odjela i djelatnika u hostelu
- redovito organiziranje i vođenje sastanaka sa djelatnicima hostela

Uvjeti

- minimalna stručna sprema: SSS
- engleski jezik napredno, dodatni strani jezici prednost
- poznavanje rada u MS Office programima Word i Excel, Outlook, Internet
- komunikacijske i organizacijske vještine
- pouzdanost i lojalnost
- jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima

Prijava za posao mora sadržavati životopis i motivacijsko pismo.

Potrebne dokumente molimo poslati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.