Pošalji prijatelju

Samostalni carinski deklarant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka je osnovana 1992. godine, te je jedna od vodećih tvrtki na hrvatskom tržištu u području kurirske dostave ''od vrata do vrata'' i carinskog posredovanja, sa preko 250 djelatnika. Kao partner međunarodnim kurirskim službama FedEx i TNT , tvrtka In Time se razvila u vodeću tvrtku u regiji na području prijevoza i špedicije.

Opis posla

Vodeća tvrtka na području domaće I međunarodne distribucije zbog povečanja obujma posla svoj tim želi dopuniti djelatnicima u odjelu špedicije.

Opis posla:
- komunikacija s klijentima, telefonom i putem e-maila
- rješavanje upita klijenata
- izrada carinskih deklaracija (AIS, ECS I NCTS)
- izrada izvještaja za intrastat

Uvjeti

- minimalno srednja stručna sprema (SSS)
- položen stručni ispit za ovlaštenog carinskog zastupnika
- radno iskustvo na poslovima carinskog deklaranta minimalno 2 godine
- izvrsno služenje računalom (MS Office)
- poznavanje I radno iskustvo u carinskom programu e-otpremnik NOVA ICT
- poznavanje engleskog jezika u govoru I pismu
- komunikativnost, točnost i urednost
- želja za učenjem I timskim radom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- radu u jednoj od vodečih kurirskih kompanija u Republici Hrvatskoj
- rad na određeno vrijeme uz mogučnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.