Mlađi voditelj ključnih kupaca / Junior key account manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Višegodišnje iskustvo svrstava VM2 Cosmetics u pouzdanog partnera u distribuciji dekorativne kozmetike.

Odlikujemo se timskim radom, suradnjom, kreativnošću i organizacijom. Prepoznati od strane poslovnih partnera i od strane korisnika i kupaca naših proizvoda, svakodnevno gradimo poslovne i partnerske odnose zastupajući i prezentirajući visoko kvalitetne proizvode.

Opis posla

Zbog proširenja poslovanja i potrebe daljnjeg regionalnog razvoja robnih marki essence i Catrice u sektoru dekorativne kozmetike pozivamo na suradnju ambicioznog i odgovornog djelatnika za obavljanje poslova i zadataka na poziciji:

Mlađi voditelj ključnih kupaca (m/ž).

Predviđena uloga u timu je rad s različitim kupcima na različitim tržištima.

Opis posla:
- implementacija prodajne strategije prema prodajnim smjernicama robne marke
- vođenje brige o asortimanu ključnih kupaca
- provedba marketinške strategije kod kupaca u suradnji sa odjelom marketinga
- razvoj, uspostava i održavanje dugoročno dobrih poslovnih odnosa s kupcima
- vođenje svih potrebnih evidencija i izrada izvještaja
- provjera tržišta i stanja asortimana kod ključnih kupaca na dodijeljenom tržištu

Uvjeti

Naš idealan kandidat trebao bi zadovoljavati slijedeće uvjete
- VSS
- ambicioznost, komunikativnost, profesionalnost, marljivost, snalažljivost
- proaktivnost u pristupu, primjereni radni angažman, sposobnost timskog i samostalnog rada u zadanim rokovima
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- napredno poznavanje rada u Excelu
- obavezan tečan engleski jezik u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Kandidati koji zadovoljavaju opće uvjete biti će uključeni u selekcijski postupak.

Veselimo se vašoj prijavi!

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost timskog rada u stimulativnoj radnoj sredini u kojoj će moći iskazati i realizirati svoje potencijale
- stalni radni odnos uz obavezan probni rok
- osnovnu plaću adekvatnu oglašenoj poziciji
- dodatno usavršavanje te kontinuiran razvoj tijekom rada
- pozitivnu radnu atmosferu
- rad u stručnom timu s naglaskom na kolegijalnost

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.