Pošalji prijatelju

Gozdar sekač / traktorist (m/ž)

Kočevje, Slovenija

Rok prijave:

  • GOZDARSTVO GREBENAR, proizvodnja, storitve, trgovina, d.o.o.
  • Adresa: Kidričeva ulica 24, 3000 Celje

Podjetje z dolgoletno tradicijo med svoje vrste vabi kandidate za delovno mesto:

Opis delovnega mesta:

  • Sekanje, kleščenje, žaganje, krojenje lesa
  • Izvajanje gojitvenih in varstvenih del
  • Izvajanje gozdnega reda
  • Odgovornost za varovanje in vzdrževanje delovnih sredstev
  • Odgovornost za pravilno krojenje asortimentov
  • Skrb za urejenost delovišča
  • Delovna sredstva: motorna žaga, klini, cepin, obračalka, meter, sekira
  • Opravljanje ostalih del po navodilu nadrejenega

Pričakujemo:

  • Končano gozdarsko šolo v EU ali NPK za sekača
  • Delovne izkušnje na istem ali podobnem delovnem mestu
  • Zaželena – NPK za delo z gozdarskim traktorjem

Nudimo:

  • Delo v stabilnem in urejenem delovnem okolju
  • Redno plačilo, plača 1200 eur neto oz. plačilo po učinku
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve
  • Delo v naravi
  • Takojšen začetek dela z tri mesečno poskusno dobo
Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni