Pošalji prijatelju

Developer za blockchain / big data / ML sustave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CS Computer Systems d.o.o.
  • Adresa: Precko 1a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.cs.hr

CS Computer Systems je informatička kuća s više od 32 godine prisutnosti na hrvatskom ICT tržištu. Projektiramo, uvodimo i održavamo poslovne informacijske i komunikacijske sustave visoke raspoloživosti za, informatički, visoko zahtjevne i profilirane kupce.

Iskustvo i znanja naših inženjera, a sukladno tome i naša lista korisnika, glavni su temelj naše prepoznatljivosti.

Partnerstva, uglavnom duža od jednog desetljeća, koja imamo s vodećim proizvođačima i kreatorima informatičkih tehnologija i tržišta, dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.

Opis posla

Pridruži se timu koji radi na novim projektima i ima priliku graditi sutrašnjicu. Ako imaš strast za blockchain, big data i machine learning tehnologijama onda smo mjesto gdje želiš raditi. Idealan smo balans rada, noviteta, zabave i izazova. Kod nas se imaš priliku pokazati i tako odrediti ulogu i smjer u kojem se želiš dalje razvijati.

Bit ćete zaduženi za:
- razvoj i dizajn distribuiranih aplikacija
- istraživanje blockhain (/ big data / ML / AI) tehnologija i njihove primjene u raznim područjima, uključujući područje zdravstva
- razradu ideja koje uključuju pametne ugovore

Uvjeti

Od vas očekujemo:
- stručna sprema informatičkog, elektrotehničkog ili matematičkog usmjerenja
- strastvenu znatiželju prema blockhain tehnologiji
- razumijevanje blockchain koncepta
- iskustvo rada sa skriptnim jezicima (Python, Javascript i sl.)
- iskustvo u kriptografiji
- dobro znanje uzoraka dizajna
- poznavanje Cloud analytics servisa
- poznavanje relacijskih i ne relacijskih baza podataka
- odgovornost, prilagodljivost i samostalnost u radu
- komunikacijsko prezentacijske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

CS je tvrtka u kojoj možete dugoročno razvijati vašu karijeru. Naša opredijeljenost individualnom izboru omogućuje vam prilagodbu različitih aspekata vaše karijere i dodatno obrazovanje. Razvijamo kulturu inovacije što znači da će vaše ideje o tome kako unaprijediti naše i poslovanje naših klijenata biti visoko vrednovane.

Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.