Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

cijela Hrvatska, Slovenija

Rok prijave:

Mi smo međunarodna tvrtka i bavimo se proizvodnjom, trgovinom, zastupanjem renomiranih svjetskih brandova u kategorijama sanitarnih proizvoda i kućanskih potrepština na području srednje i istočne Europe.

Opis posla

Zbog povećanja opsega posla tražimo pojačanje za naš tim - više izvršitelja za područje Hrvatske i Slovenije, za radno mjesto:

Prodajni predstavnik (m/ž).

Opis posla:
- redovno obilaženje postojećih kupaca
- prezentiranje i prodaja robe iz asortimana tvrtke
- pronalazak novih kupaca
- priprema ponuda
- praćenje cijena i ponude konkurencije
- kreiranje, slaganje i održavanje planograma polica kod kupaca
- izrada prijedloga narudžbe kod kupca

Uvjeti

- više od dvije godine relevantnog iskustva u prodaji
- voliš timski rad i usmjeren/a si prema ostvarenju rezultata
- odgovorna si i samoinicijativna osoba koja predlaže nove ideje i rješenja
- izražene prodajne i pregovaračke vještine
- terenski rad i česta putovanja ti ne predstavljaju problem
- važeća vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni auto
- mobitel
- laptop
- dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.