Pošalji prijatelju

Električar / Serviser (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Pro-Monting d.o.o. za montažu, trgovinu i usluge
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 284, 10000 Zagreb

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu A+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Opis posla

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem smjera montaže instalacija i konstrukcija za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

Opis posla:
- instalacije novogradnje / starogradnje
- sposobnost čitanja planova
- montaža mjerača struje
- sigurnosna tehnika
- polaganje i povezivanje kabela
- iskustvo u izradi elektro ormara
- samostalni rad

Mjesto rada: Njemačka

Uvjeti

- poželjno iskustvo minimalno 3 godine
- iskustvo u vođenju tima
- iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i elektromontaži
- iskustvo kao pogonski električar
- znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
- raspolaganje tehničkim znanjem
- poznavanje popravka i održavanja strojeva sa elektro pogonom
- poznavanje sigurnosnih pravila pogonske elektrike
- timska orijentiranost
- njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (prednost)

Što nudimo

- primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
- osobni i profesionalni razvoj
- dugoročan angažman
- osiguran prijevoz i smještaj
- ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj
- prijava u RH

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.