Pošalji prijatelju

Mlađi računovođa (m/ž)

Bregana

Rok prijave:

Mi smo međunarodna tvrtka i bavimo se proizvodnjom, trgovinom, zastupanjem renomiranih svjetskih brandova u kategorijama sanitarnih proizvoda i kućanskih potrepština na području srednje i istočne Europe.

Zbog povećanja opsega posla tražimo pojačanje za naš tim.

Opis posla

- knjiženje ulaznih računa
- knjiženje rezervacija prema načelu nastanka poslovnog događaja u svrhu optimiranja troškova
- knjiženje troškova naknada, bankovnih izvoda i dugotrajne imovine
- knjiženje obračuna troškova zaposlenika
- izdavanje izlaznih računa
- sudjelovanje u zatvaranju mjeseca/kvartala

Uvjeti

- više od dvije godine relevantnog iskustva na poslovima računovodstva
- poznaješ hrvatske porezne i računovodstvene propise
- poznaješ načela upravljanja imovinom i načela o kretanju dokumentacije
- vrlo dobro govoriš engleski jezik
- prednost poznavanje njemačkog jezika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.