Pošalji prijatelju

Distributer letaka (m/ž)

Zagreb, Varaždin, Karlovac, Rijeka

Rok prijave:

  • LETAK MEDIA d.o.o. za promidžbu
  • Adresa: Primoštenska 19, 10000 Zagreb
  • Telefon: 099 392 7870
  • Osoba za kontakt: Boris

Opis posla

Distribucija letaka u timu s voditeljem ili samostalna distribucija nakon preuzimanja materijala.

Mjesta rada: Zagreb, Varaždin, Karlovac, Rijeka i okolice tih gradova.

Uvjeti

- posao zahtijeva korištenje vlastitog vozila

Stručna sprema:

NKV

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Što nudimo

- osiguran prijevoz do lokacije distribucije i povratak
- vrhunska radna atmosfera, pogodna i za ljude starije dobi

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 2500 do 4500 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.