Pošalji prijatelju

Inženjer gradilišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profi baucentar društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 17, 10010 Zagreb

Opis posla

- organizira izvođenje radova po gradilištima, kontrolira i koordinira rad gradilišta i odgovoran je za njihov rad, kao i kvalitetu izvedenih radova
- ažurno vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige i situacija
- kontroliranje građevinske knjige i situacije kooperanata
- osigurava odgovarajuću tehničku pripremljenost i kvalitetan ljudski potencijal
- prati stanje na tržištu, sudjeluje u poslovnim pregovorima i realizira ugovorene poslove
- organizira i rukovodi poslove u tehničkom sektoru
- provođenje zaštite na radu radnika

Uvjeti

- VŠS/VSS
- položen stručni ispit (nije uvjet)
- radno iskustvo: minimalno 2 godine radnog staža u vođenju radova po sustavima suhe gradnje i poznavanje sistema suhe gradnje (Rigips, Siniat, Knauf, Armstrong, AMF)
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost
- vozačka dozvola B kategorije
- rad na računalu: MS Office paket i AutoCAD

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.