Pošalji prijatelju

Kontroler u odjelu kontrolinga (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 115, 10 000 Zagreb

Opis posla

E.G.O. Elektro-komponente d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

Kontroler u odjelu kontrolinga (m/ž) - 1 izvršitelj, na određeno vrijeme u trajanju od 12 mj.

Opis poslova:
- sudjelovanje u procesu planiranja
- sudjelovanje na izradi plana poslovanja po uputama rukovoditelja ureda
- izrada raznih izvještaja i analiza
- kalkuliranja proizvoda
- sudjelovanje u procesu zatvaranja perioda
- analiziranje odstupanja od plana
- analiziranje radnih naloga proizvodnje
- komunikacija s drugim funkcijama u cilju informiranja i unapređenja sustava
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- VŠS/VSS (ekonomija) - preddiplomski/diplomski studij u skladu s bolonjskim procesom
- engleski jezik min. B1 razina u jeziku i pismu
- iskustvo rada u SAP-u (modul kontrolinga)
- aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu (MS Office), napredno znanje Excela

Prednost:
- 3 godine radnog iskustva
- komunikacijske i prezentacijske vještine

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 21.01.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.

Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.