Pošalji prijatelju

Elektroinstalater majstor / pomoćni elektroinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

- izvođenje elektroinstalacija
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje

Opis posla

Traži se elektroinstalater majstor / pomoćni elektroinstalater (m/ž) jake i slabe struje.

Uvjeti

- majstor tičino jake i slabe struje, samostalan.
- točnost, urednost
- volja za rad i učenje uz 4 majstora
- traži se zaposlenik sa znanjem u elektro struci koji će svakodnevno usvajati nova znanja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Odlična plaća, radna atmosfera i uvjeti.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 10000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.