Pošalji prijatelju

Voditelj odjela ljudskih potencijala (m/ž)

Makarska

Rok prijave:

ROMANA d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo, je turistička kompanija u Makarskoj pod kojom posluje moderni luksuzni hotelijerski kompleks ROMANA BEACH RESORT ****, kapaciteta preko 400 soba za smještaj više od 1000 gostiju. Pozicioniran na samoj plaži sa više vlastitih ugostiteljskih objekata i svim ostalim pratećim sadržajima koji pripadaju ovom vrhunskom objektu, hotelski kompleks svojim gostima pruža nezaboravno iskustvo i ambijent na razini hotela sa pet zvijezdica...Nudimo odlične uvjete za stalni i za sezonski rad, te osiguravamo ugodne uvjete smještaja, tople obroke te brojne pogodnosti.

Opis posla

Ako ste proaktivni i ambiciozni. Ako Vas interesira rad u ugodnoj, izazovnoj i dinamičnoj atmosferi, bit će nam drago da se nam pridružite kao:

Voditelj odjela ljudskih potencijala (m/ž).

Opis posla:
- obavlja izbor, raspored, praćenje i stručnu izobrazbu zaposlenika
- sudjeluje u pridobivanju novih djelatnika, kako iz vanjskih izvora putem javnih natječaja, objava i oglasa, tako i iz unutarnjih izvora poduzeća
- priprema oglase za radna mjesta pri čemu se rukovodi sistematizacijom i opisima radnih mjesta, kao i potrebama radnog procesa
- po prijavi kandidata razvrstava i odabire prispjele molbe s obzirom na uvjete natječaja
- sudjeluje u intervjuima i konačnom odabiru novog djelatnika, te brine o zakonskoj podlozi svih kadrovskih postupaka
- priprema i izdaje rješenja o izmjenama i odlukama o radnom odnosu za svakog djelatnika ponaosob (rješenja o izboru, premještaju, napredovanju, pripravništvu, dužini godišnjih odmora, prestanku radnog odnosa)
- priprema sve ugovore o zapošljavanju
- djelatnike upoznaje sa radnim zakonodavstvom, savjetuje ih i upozorava na određena prava i obveze koje proizilaze iz radnog odnosa
- priprema statističke analize i preglede kadrovskih resursa u poduzeću na zahtjev internih ili vanjskih korisnika
- uređuje i vodi radnu dokumentaciju za obvezno i dodatno osiguranje, kao i osiguranje od nezgoda
- organizira zdravstvene preglede djelatnika i pri tom surađuje s ovlaštenim liječnikom specijalistom medicine rada
- aktivno sudjeluje pri uvođenju timskog rada
- s vanjskim partnerima organizira seminare, tečajeve i osposobljavanje (uz rad i na samom radnom mjestu) koji su nužni za razvoj poduzeća i organizacija i provođenje/održavanje treninga/obuke
- organizacija i održavanje sastanaka unutar odjela

Uvjeti

- VŠS/VSS društvenog usmjerenja
- 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
- aktivno znanje engleskog jezika, poželjno znanje njemačkog i jezika i još jednog svjetskog jezika
- poznavanje visokih standarda poslovanja u Hotelijerstvu (4*,5*)
- proaktivnost, orijentaciju na postignuće i rezultat, te izvrsne organizacijske sposobnosti
- pozitivan stav, pragmatičan pristup i veliku fleksibilnost
- poželjno poznavanje informatičkog sustava Diventa

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno radno vrijeme u trajanju do 12 mjeseci nakon zadovoljenog probnog rada od šest mjeseca
- mogućnost produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
- iznadprosječna primanja
- mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
- topli obrok
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.