Pošalji prijatelju

Front-end developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Elatus je tvrtka specijalizirana za izradu web stranica, web dizajn, programiranje web i mobilnih aplikacija.

Bavimo se dizajniranjem i razvijanjem vlastitih proizvoda i rješenja, stoga u natječaju za posao jako veliki naglasak stavljamo upravo na "Design" i "Development".

Razvili smo vlastiti framework i CMS. Isporučujemo jedinstvene proizvode - od dizajna do krajnjeg rješenja.

Opis posla

Tvrtka ELATUS s uredom u Radničkoj cesti u Zagrebu u potrazi je za frontend developerom (m/ž).

Konkretno, tražimo osobu koja ima jako dobro oko za dizajn, obzirom da bi primarni opis posla bio izrada HTML5 predloška na temelju dizajna u Photoshopu-u ili Adobe XD-u. Vrlo dobro ili odlično znanje HTML-a, CSS-a i JavaScrpta je neophodno!

Tehnologije s kojima ćeš raditi:
- HTML, CSS, JavaScript
- Photoshop, Affinity Designer, Adobe XD
- RESTful servisi / HTTP requestovi
- SVG, JSON, XML, CSV
- Grunt, CLI, NPM
- React
- Responsive web design
- PageSpeed optimizacija, Microdata, Boostrap, jQuery
- GIT
- PHP (Osnove)

Uvjeti

Tražimo komunikativnu osobu koja će se dobro uklopiti u naš tim. Poželjno je minimalno 4 godine aktivnog iskustva u front-end developmentu. Bitna nam je strast za ovim poslom te postojanje želje za učenjem i napredovanjem.

Potrebne godine iskustva:

4

Što nudimo

- opuštena timska radna atmosfera
- klizno radno vrijeme
- dinamična okolina orijentirana na domaća i strana tržišta
- edukacije u zemlji i inozemstvu
- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje
- stalno zaposlenje
- stimulativna primanja
- sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima
- troškovi prijevoza
- troškovi prehrane
- službeni mobitel
- neograničena količina kave i toplih napitaka
- budžet za nabavku računalne periferije

Kandidati koji zadovoljavaju uvjete bit će pozvani na cjelodnevno testiranje; tko prođe testiranje, može očekivati zaposlenje s probnim rokom 3 mjeseca, nakon čega slijedi ugovor na neodređeno.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 8000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.