Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za ljudske resurse (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Antunović TA d.o.o. sastoji se od 4 hotela u 4 centra Antunović u 4 mjesta: Brčko i Orašje u Bosni i Hercegovini, te Sesvetski Kraljevac i Zagreb u Hrvatskoj. U sklopu svakog centra se nalaze i benzinske postaje.

NAŠA MISIJA:
Izgradnja originalne poslovne kulture u hotelijersko-ugostiteljskom poslovanju koja se temelji na dugogodišnjem iskustvu, entuzijazmu i ljubavi prema turizmu naših djelatnika.

Postanite dio Antunović tima!
Društvo Antunović TA d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto u Hotelu Antunović Špansko:

Lokacija: Zagreb

Opis posla:

  • provođenje procesa i plana zapošljavanja
  • vođenje procesa regrutiranja i selekcije
  • razvoj i upravljanje procesom uvođenja u posao
  • praćenje radne uspješnosti, motiviranje i nagrađivanje, analiza efikasnosti i isplativosti
  • administrativna podrška svim procesima s područja kadrovske administracije
  • vođenje evidencija i ažuriranje podataka o zaposlenicima i njihovim pravima i obavezama
  • izrada analiza i izvješća
  • analiza poslova, sistematizacija radnih mjesta, definiranje kompetencija i postavljanje ciljeva, mjerenje radne uspješnosti te kontinuirano savjetovanje managementa
  • izrada opisa posla s godišnjim planovima i ciljevima, ocjenjivanje radnog učinka, definiranje i korištenje relevantnih kanala zapošljavanja
  • provođenje aktivnosti za povećanje zadovoljstva zaposlenika
  • usavršavanje i razvoj karijere, podrška i provođenje plana edukacija
  • upravljanje i razvoj organizacijske kulture, interne komunikacije, ispitivanje stavova zaposlenika, brige za zaposlenike, analiza fluktuacije, bolovanja i apsentizma, standardizacija i unificiranje poslovnih procesa i kadrovskih politika prema povezanim društvima
  • odgovornost za usklađenost s GDPR procedurom

Uvjeti:

  • VSS, poželjno društvenog usmjerenja
  • najmanje 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • znanje rada na računalu (MS Office)
  • aktivno poznavanje jednog stranog jezika u govoru i pismu (engleski/njemački)
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač/ica
  • samostalnost u radu te visoka razina organiziranosti i odgovornosti
  • spremnost na stalno učenje i usavršavanje

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate traženim uvjetima, prijavite se do 21.01.2021. putem linka za prijavu.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.